Klub HR

Promocja najlepszych praktyk i najnowszych trendów w obszarze HR-u jest kluczem do sukcesu. Uruchamiamy nową inicjatywę  – Klub HR, miejsce skupiające specjalistów od zarządzania zasobami ludzkimi i ekspertów zainteresowanych tematyką HR.

Codziennie skupiamy się na najnowszych rozwiązaniach rozwojowych, przygotowujemy biznesowe wydarzenia. Współpraca z osobami, które mają podobny punkt widzenia zwiększa naszą motywację do działania i przynosi satysfakcję. Celem naszym jest działać, zdecydowanie więcej, w nieszablonowej formie!

Chcielibyśmy stworzyć odpowiednią przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń zawodowych i wiedzy. Dyskusje w HR-owym środowisku dostarczają inspiracji i kreatywnych pomysłów.

Jak zostać członkiem Klubu HR? Wystarczy skontaktować się z nami i wpisać na listę członkostwa. Spotkania organizowane będą zazwyczaj raz na dwa miesiące. Listę tematów, opracują eksperci-moderatorzy. Tematykę będą mogli aktualizować także członkowie Klubu HR, by realizować własne pomysły i prowadzić panele dyskusyjne.

Jakie korzyści przyniesie dla Ciebie członkostwo w Klubie HR?

  • Poprowadzisz panel, z wybranego przez siebie tematu, nawiązującego do kluczowych i aktualnych trendów w branży,
  • Nawiążesz aktywny dialog z pozostałymi członkami Klubu HR,
  • Przedstawisz case study
  • Skutecznie wypromujesz własną osobę,
  • Rozszerzysz kontakty biznesowe w branży HR

W Klubie HR wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Poszerzymy swoją wiedzę specjalistyczną, porozmawiamy o nowych, innowacyjnych projektach w szerokim gronie osób. Wspólnie powołajmy do życia miejsce, gdzie będą odbywać się bliskie spotkania z HR-em!

Przejdź do forum HR