LPP został sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

Gdański festiwal FETA zyskał nowego sponsora strategicznego – firmę LPP. Decyzja czołowego polskiego koncernu odzieżowego o podjęciu współpracy wynikała z chęci wparcia jednego z największych, znaczących i cenionych plenerowych festiwali teatralnych w Polsce, będącego jednym z najbardziej rozpoznawalnych w tej części Europy.

Firma LPP od 20 lat związana z gdańską dzielnicą Dolne Miasto, w której znajduje się centrala firmy z dumą informuje o nawiązaniu współpracy z kultowym festiwalem FETA. Tegoroczna impreza, jak zawsze, oferujecie niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami we współczesnym teatrze plenerowym oraz sztuką uliczną. LPP wspólnie z organizatorami festiwalu FETA pragnie przyczynić się do dalszego rozwoju tego wydarzenia, szczególnie cenionego przez mieszkańców Gdańska.

Wpieranie lokalnych inicjatyw jest jednym ze stałych działań firmy LPP, zaangażowanej w rozwój dzielnicy Dolne Miasto. Co roku przeznaczamy między innymi środki finansowe oraz pomoc materialną dla osób najbardziej potrzebujących. Angażujemy się także w okoliczne wydarzenia, ponieważ wierzymy, że pomoc, zwłaszcza na poziomie lokalnym jest niezwykle istotna. Dlatego bardzo cieszę się że firma LPP może wspierać tak wyjątkowe wydarzenie jakim jest festiwal FETA.

– mówi Sławomir Ronkowski Dyrektor ds. Komunikacji i Zrównoważonego Rozwoju.

FETA w trakcie trwania festiwalu zmienia przestrzeń miejską, przeobrażając ją na pewien czas w scenę, na której odbywają się wyjątkowe spektakle. Wykorzystują one w specyficzny sposób miejską infrastrukturę, wplątując ją w element przedstawienia. Równie ważnym aspektem wydarzenia jest niepowtarzalny design, charakterystyczny dla sztuki ulicy. Oryginalny styl, inspirowany najnowszymi trendami to także cecha charakterystyczna marek należących do LPP. Nietuzinkowe projekty to właśnie efekt bliskiej interakcji osób zaangażowanych w tworzenie nowych kolekcji z codziennym stylem, obserwowanym na ulicach miast.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

73 + = siedemdziesiąt cztery