Pobyt w Kossaku

W czerwcu, z racji odbywających się w Krakowie szkoleń mieliśmy okazję odwiedzić hotel Kossak. Mówi się, że nie można drugi raz zrobić pierwszego wrażenia – wiele w tym prawdy. Jak wiadomo liczba gwiazdek na hotelowym szyldzie świadczy o standardzie i udogodnieniach. W rzeczywistości gwiazdki pojawiające się obok nazwy hotelu tylko pomagają w wyborze, nie dają gwarancji. Ale pobyt w Kossaku to solidne cztery gwiazdki! Obiekt zachęca elegancją i nowoczesnością. Tutaj pierwsze wrażenie jest znakomite.

Ścisłe centrum Krakowa, widok z okna na Wawel i Stare Miasto, dobra lokalizacja. Czego chcieć więcej?

Pokoje: przestronne, przytulne, zaprojektowane z klimatem, dodatkowym atutem jest duże łóżkoA_teatr.

Gastronomia: wyśmienite śniadania – duży wybór, panoramiczna restauracja, jakość cateringu i lunchu na bardzo wysokim poziomie, pożywne przekąski w trakcie przerw kawowych.

Obsługa: U większości osób uśmiech nie schodzi z twarzy, zameldowanie/wymeldowanie przebiegło sprawnie, pomocni, reagują błyskawicznie, wszystko zorganizowane na czas. Cały personal stara się, by Twój pobyt był komfortowy.

Inne: momentami zbyt intensywny odświeżacz powietrza w pomieszczeniach, niedostateczna ilość miejsc parkingowych.

Głównym punktem naszego pobytu było przeprowadzenie szkolenia. Nasza ocena z sali konferencyjnej? Sala nie była w pełni przygotowana – brakowało stołów. Jednakże obsługa zareagowała natychmiast, przyniosła i rozstawiła stoły zgodnie z naszą prośbą. Momentami był kłopot z klimatyzacją – była mało wydajna. Hotel dysponował potrzebnym wyposażeniem, niezbędnym podczas szkoleń – rolety, flipchart, rzutnik. Sale wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, są dobrze oświetlone i wyciszone.

Do Hotelu Kossak chce się wracać bo… obsługa, kuchnia i widoki decydują o wyjątkowości tego miejsca. Miejsce do pracy, odpoczynku i… świetna baza wypadowa do zwiedzania krakowskich zakątków.

8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemdziesiąt trzy − sześćdziesiąt dziewięć =