IBB Andersia Hotel****

Gdzie zorganizować w Poznaniu spotkanie, event, konferencje? HR/5 rekomenduje IBB Andersia Hotel****. Dlaczego? Polecali klienci z Poznania, hotel ma dobre opinie, menedżerowie zajmujący się organizacją konferencji są elastyczni pod względem dopasowania ceny i oferty.

Ale od początku…

Lokalizacja: hotel usytuowany jest w świetnym punkcie. Centrum Poznania – piętnastominutowy spacer od Dworca Głównego, w sąsiedztwie Starego Browaru – centrum handlu i sztuki.

Lobby: kanapy, pufy, fotele, czyli od wejścia można się rozgościć i złapać chwilę oddechu.

MK_13049_high5-sniadanie-poznan

lobby

Personel hotelu: personel jest wizytówką hotelu – sympatyczni, kompetentni, dobra organizacja pracy. Co więcej, sami wychodzą z inicjatywą. Obsługa przyjazna klientowi.

MK_13056_high5-sniadanie-poznan

sala konferencyjna E

MK_13045_high5-sniadanie-poznan

tablice informacyjne

Sala konferencyjna: nowoczesna, przestronna, swobodna aranżacja przestrzeni. Zarezerwowaliśmy na pierwszym pietrze salę E – docelowo przeznaczona dla 100 osób. Obiekt jest świetnie oznakowany, ponieważ elektroniczne monitory są zawieszone przy każdych drzwiach, jak i po obiekcie rozstawione są szklane tablice. Na zorganizowanym przez nas spotkaniu gościliśmy 30 osób, zatem dla nas sala była zdecydowanie za duża. Dodatkowo wysokość pomieszczeń sprawiła wrażenie, że jest ona jeszcze większa. Natomiast trzeba podkreślić, że akustyka w pomieszczeniu jest bardzo dobra. W salach zdecydowanie przeważa jasna kolorystyka i naturalne odcienie od jasnego beżu po ciemny brąz. Na wyposażeniu jest sprzęt multimedialny,oczywiście klimatyzacja, dobre nagłośnienie, flipcharty, papier, rzutnik, komputer. 

Catering: różnorodny – przekąski typu finger food, tartaletki, słodkości, desery, dania mięsne i wegetariańskie. Wszystko było smaczne, elegancko podane i przygotowane w formie lekkiego lunchu. Nasza ocena 5+.

MK_13076_high5-sniadanie-poznan

catering

MK_13058_high5-sniadanie-poznan

Hol: szatnie i toalety – czyste i ładnie urządzone. Bezpośrednio z holu można wyjść na taras.

Parking: podziemny, dodatkowo płatny, opłata stanowczo za wysoka.

MK_13067_high5-sniadanie-poznan

słodkie przekąski

MK_13073_high5-sniadanie-poznan

finger food

IBB Andersia Hotel**** to obiekt, w którym warto się zatrzymać. Nie będziemy rozczarowani. Wszystko zostanie dopięte „na ostatni guzik”, ponieważ pracownicy są dobrze zorganizowani i… przewidujący począwszy od pierwszej rozmowy, aż po rozliczenie konferencji czuwają na bieżąco nad wszystkimi aspektami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− osiem = dwa