Hotel Mercure Wrocław Centrum

Obiekt hotelowy, który mieliśmy ostatnio przyjemność odwiedzić usytuowany jest w samym sercu Wrocławia. Nowoczesny budynek, którego amarantowe logo widać co najmniej z odległości kilkudziesięciu metrów, położony jest w bliskiej odległości od najładniejszych zakątków Starego Miasta czy kilka minut spacerem od Dworca Głównego. HR/5 rekomenduje Hotel Mercure Wrocław Centrum!

Hotel Mercure Wrocław Centrum – jeżeli mielibyśmy wymienić główne zalety hotelu, bez zawahania odpowiedź brzmiałaby: za przyjazną obsługę hotelową i lokalizację. Ten wrocławski obiekt hotelowy ma do zaoferowania wiele. Ale po kolei…

Przestronne lobby hotelowe wraz z znajdującą się na parterze restauracją to proste i eleganckie wnętrze. Sympatyczna, uczynna i kompetentna obsługa udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Plusem jest system oznakowania, który znacznie ułatwia przemieszczanie się po hotelu. Tablice dynamiczne witają od wejścia i prowadzą po obiekcie. Na dole w hotelowej restauracji jedzenie jest bardzo smaczne – sałatki, ryby, mięsa i lekkie przystawki. Część dań podawana jest na les planches – kamiennych deskach, co wygląda rewelacyjnie, a zarazem podkreśla prostotę i nowoczesny charakter miejsca. Natomiast śniadania serwowane są w formie różnorodnego bufetu.

Pokoje są przytulne, z przestronnymi łazienkami.

Personel, który opiekuje się salami konferencyjnymi zasługuje na pochwałę. Zależało nam na swobodnej atmosferze, gdyż forma organizowanego przez nas spotkania odbiegała od standardowej konferencji.

Sala Millenium 3 to przestrzenne pomieszczenie z multimedialnym wyposażeniem, automatyczną regulacją rolet przeciwsłonecznych i wygodnymi krzesłami. Jedynie czasami przeszkadzały dochodzące z sąsiedniej sali odgłosy, warto by hotel pomyślał nad polepszeniem akustyki pomieszczeń.

Personel hotelowy przygotował wszystko zgodnie z naszymi wytycznymi. Cały dzień do naszej dyspozycji był koordynator zajmujący się obsługą sali konferencyjnej. Kolejny plus to duża liczba miejsc parkingowych, nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji. Przygotowany na sali catering był zdrowy, „zielony” i bardzo pożywny.

Hotel Mercure Wrocław Centrum jest dobrym rozwiązaniem podczas przyjazdów biznesowych. Jest to miejsce, w którym atrakcyjnej przestrzeni i przyjaznej atmosfery nie brakuje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia osiem − 27 =