Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda: Oaza spokoju o wielu obliczach

Elegancki, reprezentatywny, przytulny – taki właśnie jest Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda, czterogwiazdkowy ośrodek położony w Wildze.

Idealne miejsce do wypoczynku, dla osób poszukujących ciszy, spokoju, pięknych widoków i… relaksu w hotelowym spa. Obiekt dysponuje salami konferencyjno-bankietowymi, zapewnia świetne warunki dla biznesowych spotkań.

Obiekt prezentuje swoim gościom przemyślaną i szytą na miarę ofertę – od spa w otoczeniu lasów po pyszną kuchnię i wygodne sale szkoleniowe. Życie toczy się tu niespiesznie, ale wszystko przygotowane jest na czas. Na odwiedzających czeka sympatyczna i kompetentna obsługa, która niezwykle troszczy się o każdy szczegół, jest świadoma czego potrzebują goście hotelowi. Istotna jest również dogodna lokalizacja obiektu – godzinna podróż samochodem z Warszawy.

Ośrodek odwiedziliśmy w celach szkoleniowych. Priorytetem było dla nas kompleksowe wyposażenie sali i zapewnienie uczestnikom warsztatów komfortowych warunków.

KONF U

Sala konferencyjna

HOLL BANKIETOWY

Lobby

Pełni energii i motywacji do działania oczekiwaliśmy na naszych uczestników. Sala szkoleniowa, w której odbyły się warsztaty była przestrzenna, idealna dla grupy 12 osobowej. Sale są wyposażone w sprzęt nagłośnieniowy, rzutnik, ekran, tablicę flipchart. Na terenie całego obiektu mamy nieograniczony dostęp do wi-fi. Co istotne, podłoga pokryta jest wykładziną, dzięki czemu bez problemu można wykonywać ćwiczenia relaksacyjne na karimatach. Funkcjonalne są również zawieszone na ścianach listwy magnetyczne przydatne do wieszania plakatów.

Pokoje przestronne, wysokie i przytulnie urządzone. Serwowane posiłki są pyszne, urozmaicone – kuchnia rzuca na kolana. Szef kuchni przyrządza, zarówno tradycyjne potrawy, jak i nowatorskie specjały, zaspokoi to najbardziej wymagających i wybrednych smakoszy.

Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda to jedno z tych miejsc, gdzie warto wrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście − = dziesięć