Novotel Gdańsk Centrum: atrakcyjne miejsce w sercu Gdańska

W zabytkowej części Gdańska, w okolicy Starego Miasta, zlokalizowany jest trzygwiazdkowy hotel – Novotel Gdańsk Centrum.

Niewątpliwie atrakcyjna lokalizacja jest korzystna dla osób, które przyjeżdżają zwiedzać miasto, ponieważ spacerem można dojść w najciekawsze miejsca turystyczne. Natomiast klienci hotelu, którzy przybywają w celach biznesowych, mogą sprawnie przemieszczać się po tętniącym życiem centrum Gdańska.

Dojechaliśmy do hotelu późnym wieczorem, ale nie było żadnych problemów z zameldowaniem. Obsługa na recepcji życzliwie odnosi się do gości. Cały pobyt w obiekcie jest profesjonalnie zorganizowany, wszystko jest szybko i sprawnie załatwione. Dodatkowym atutem jest obszerny parking, ale opłata postojowa wynosi 40 zł za dobę.

Pokoje są niezbyt obszerne, raczej standardowych rozmiarów. Przytulnie urządzone, z dużym łóżkiem, wygodnym materacem. Jedzenie jest smaczne, ze świeżych produktów i urozmaicone. A śniadania obfite i serwowane w formie bufetów.

Dodatkowym atutem jest funkcjonalne centrum konferencyjne, z pełnym wyposażeniem multimedialnym i obsługą techniczną.

W sercu Gdańska, powstał hotel, w którym czeka na gości wygodne łóżko, smaczne jedzenie i… to wszystko za przyzwoitą cenę. W hotelu Novotel Gdańsk Centrum czuć, że stworzono to miejsce dla ludzi i z myślą o ludziach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemdziesiąt pięć − = sześćdziesiąt sześć