Qubus Hotel Gdańsk: Przyjazne miejsce z widokiem na Motławę

Gdańsk to miasto, w którym nie można się nudzić – turyści, restauracje, zabytki.  Zdecydowaliśmy się na Qubus Hotel Gdańsk, obiekt usytuowany zaledwie kilka minut od Starego Miasta, jak i w niedalekiej odległości od Dworca Głównego.

Na zewnątrz hotel wygląda bardzo atrakcyjnie, a w sezonie letnim, ze względu na bliskość rzeki Motława, robi jeszcze większe wrażenie. W wystroju przeważa jasna kolorystyka, niestety z dużą ilością ciemnego brązu. Hotel utrzymany jest w eleganckim stylu, ale wymaga niewielkiego remontu, ponieważ widocznych jest kilka elementów, które są po prostu zużyte i podstarzałe. Niektóre miejsca wymagają kosmetycznego odświeżenia.

Pokoje przestronne i czyste. Suszarka do włosów, mini zestaw kawowy, żele pod prysznic. Co więcej bardzo wygodny materac, przyjemna kołdra i miękkie poduszki. Komfort snu, który zapewnia Qubus Hotel Gdańsk jest nieoceniony i zasługuje na 5+.

Jednakże sporym minusem jest dość wyczuwalny zapach, który najprawdopodobniej wydobywa się z wykładzin dywanowych. Lekko zabrudzone podłogi, w których osiada duża ilość kurzu zmieszana z intensywnymi odświeżaczami powietrza – nie do końca musi przypasować naszym oczom.

Śniadania serwowane są w formie bufetu. Wybór jest naprawdę ogromny – świeże sery, wędliny, różnego rodzaju pieczywa, jajka faszerowane i wiele innych dań, podawanych na ciepło i zimno. A muffin czekoladowy z gruszką – rewelacyjny.

Skoncentrujmy się na sali konferencyjnej. Zdecydowaliśmy się na 80 metrową salę, gdzie miało być prawie trzydzieści osób. Zależało nam by krzesła ustawić w kształcie litery „U”.  Wszystko przygotowano zgodnie z naszymi wytycznymi. Tym samym zostało jeszcze bardzo dużo miejsca, by swobodnie się poruszać. Na plus zasługuje catering –  zamówiliśmy urozmaicony zestaw kawowy, który składał się m.in. z przekąsek typu finger food, tartaletek i dekoracyjnych kanapek. Sala usytuowana na pierwszym piętrze, miała duże okna i dobre oświetlenie. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt multimedialny i flipcharty. Zawsze przydzielona jest osoba do pomocy technicznej, która w przypadku jakiejkolwiek awarii jest w pobliżu. Co do obsługi hotelowej nie mamy żadnych zastrzeżeń. Byli pomocni, przyjaźni, a na nasze prośby reagowali błyskawicznie i wszystko zostało przygotowane na czas.W Gdańsku czekały na nas naprawdę komfortowe sale konferencyjne.

Zapominając o kilku mankamentach, oferta Qubus Hotel Gdańsk jest całkiem dobra: hotel znajduje się w pobliżu miejscowych atrakcji i zabytków, wypoczniesz, porządnie się wyśpisz i zjesz pożywne śniadanie.  Odpowiednie miejsce na zorganizowanie konferencji lub szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ trzydzieści siedem = czterdzieści jeden