Focus Hotel: z wizytą w trójmiejskim hotelu

HR/5 rekomenduje Focus Hotel w Gdańsku! Trzygwiazdkowy obiekt znajduje się w odległości dzieli kilkuminutowego spaceru od Starego Miasta. Hotel zlokalizowany jest przy ruchliwej ulicy. Jednakże odpowiednio musiały zostać wyciszone ściany, ponieważ nie dochodzą hałasy z ulicy. Pokoje są średnich rozmiarów, ale przytulnie urządzone. W wystroju hotelu dominuje jasna kolorystyka. Ogólny stan ośrodka jest na dobrym poziomie.

large_ab4ba654c0c2f7f68dbd

Sala konferencyjna

Kuchnia jest smaczna, na bufecie śniadaniowym sporo urozmaiconych dań i przekąsek, od słodkich dżemów, po różnego rodzaju płatki, skończywszy na świeżych wędlinach i serach. Ponadto bez problemu można zorganizować sobie drugie śniadanie – kawa i kanapka na wynos.

Jeżeli chodzi o salę szkoleniowo-konferencyjną świetnym rozwiązaniem jest możliwość podzielenia jej na mniejsze części. Sala jest nowocześnie urządzona, przestronna, z dobrym oświetleniem. Na wyposażeniu jest rzutnik multimedialny, ekran, flipchart i mikrofon. Niestety minusem hotelu jest sposób komunikacji personelu z klientami… a raczej chwilowe jej braki. Pomimo, iż pracownicy są uśmiechnięci, sympatyczni i starają się być pomocni, to trochę ignorują sugestię klientów, nie we wszystkich sprawach się z nimi konsultują.

Hotel Focus w Gdańsku pod względem zakwaterowania jest dobrym hotelem, za przyzwoite pieniądze. Dobre  miejsce do organizacji szkoleń i spotkań biznesowych.Trzy główne atuty – szybko można znaleźć się na trasie Gdańsk-Warszawa, bez przeciskania się w korku, dysponują niezbędnym sprzętem multimedialnym, sprawnie organizują przerwy kawowe i przyrządzają smaczny lunch.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia cztery + = trzydzieści trzy