Styczeń: cykl spotkań Śniadanie z ekspertem w Warszawie i Gdańsku!

Na spotkaniu Śniadaniu z ekspertem, które odbyło się 30 października 2015 r. rozmawialiśmy o nowych trendach w obszarze rekrutacji pracowników, czyli jakich metod używają rekruterzy, by przyciągnąć najlepszych kandydatów.

W jednym miejscu zgromadziliśmy przedstawicieli działów personalnych, zarówno z prywatnych firm, jak i instytucji publicznych. Uczestnicy spotkania jednogłośnie stwierdzili, że tego typu wydarzenia są okazją do zaktualizowania wiedzy merytorycznej. Co więcej, dostarczają inspiracji i energii do działania. Istotą spotkania była dyskusja poruszająca aspekt zarządzania zasobami ludzkimi, w jakim kierunku rozwija się obszar rekrutacji, jakie znaczenie dla organizacji ma dobór odpowiednich metod rekrutowania kandydatów na stanowisko.

Zaproszeni goście mieli możliwość wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami w zakresie przygotowania procesu rekrutacyjnego, rozmawiali o nowoczesnych platformach rekrutacyjnych i narzędziach, które pozwalają im bliżej poznać potencjalnego kandydata do pracy.

Kolejny cykl spotkań Śniadanie z ekspertem jest na temat:

Tylko najlepsze rozwiązania – o efektywności szkoleń raz jeszcze

Program spotkania

  • 9:00-9:15 Witamy Witamy… i zapraszamy na poranną kawę!
  • 9:15-10:15 Moduł I: Boom w analityce z zakresu HRModa czy konieczność?Jak mierzyć niemierzalne?
  • 10:20-11:20 Moduł II: Efektywność biznesowa szkoleń czyli przekładamy miękkie rezultaty na twarde wyniki. Zwrot z inwestycji w programy szkoleniowe – praktyczne case study.Korzyści z zaangażowania menadżerów w proces szkoleniowy. Budujemy w HR łańcuch wartości – czyli generujemy zyski.
  • 11:25-12:25 Moduł III: Platformy do zarządzania szkoleniami.  Tylko najlepsze rozwiązania.Plan szkoleń w arkuszach kalkulacyjnych – jedno kliknięcie zamiast tysiąca.
  • 12:30-13:45 HR Life Style

Spotkanie prowadzi Maria Płuciennik

Trener z 11-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w projektach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w oparciu o kompetencje (AC/DC, modele kompetencyjne, systemy motywacyjne), ocena pracownicza, planowanie rozwoju; szkolenia z zakresu nowoczesnych rozwiązań ZZL (AC/DC, rekrutacja, ocena). [Info]

Termin i miejsce

Warszawa:

Centrum szkoleniowe High5
Wronia 45
15 stycznia 2016

Gdańsk:

Mercure Gdańsk Stare Miasto****
20 stycznia 2016

Udział w śniadaniu jest bezpłatny, prosimy o wcześniejszą rezerwację:
renata.jerzowska@high5.pl tel. 602.35.46.45

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ dwadzieścia = dwadzieścia jeden